Dr. Yevhen Fliak

Консультація отоларинголога у Львові

Консультативний прийом лікаря включає в себе збір детального анамнезу, огляд вуха, горла, носа з використанням інструментарію та ендоскопічного обладнання, встановлення діагнозу, складання індивідуальної схеми лікування, а за необхідності проведення процедур або маніпуляцій.

Консультація ЛОРа

Очна консультація – це живе спілкування лікаря з пацієнтом, яка має найбільш інформативний характер для обох сторін, надає можливість отримати відповіді на всі запитання в розгорнутому вигляді, провести детальний огляд ЛОР-органів та призначити ефективне лікування.

Вся наша співпраця детально документується (зберігається первинний огляд, рекомендації, відеоендоскопічне обстеження, лабораторні та бактеріологічні дослідження) в електронному та паперовому вигляді, до якої ви маєте доступ з будь-якого смартфона чи комп'ютера.

Консультую та надаю спеціалізовану медичну допомогу при захворюваннях вуха, горла, носа, а також при захворювань слухової системи, вестибулярного апарату та пухлинних процесах ЛОР-органів. Маю можливість співпрацювати з лікарями провідних клінік Ізраїлю, що в разі необхідності дозволяє спільно обирати тактику лікування при найскладніших захворюваннях.

Тривалість консультації становить не менше 30 хвилин, але кожен випадок є індивідуальним, в разі необхідності приділяю кожному пацієнтові стільки часу, скільки вимагає специфіка захворювання.

Етапи консультації отоларинголога

1. Розмова з лікарем
На цьому етапі зберемо детальний анамнез життя, обговоримо ваші скарги та симптоми, а також дізнаємось про всі особливості вашого організму.
2. Огляд і встановлення діагнозу
За допомогою стерильних інструментів та сучасного ендоскопічного обладнання проведемо детальний огляд ЛОР-органів, а також перевіримо наявність патологічних симптомів захворювань.
3. Складання індивідуальної схеми лікування
Після встановлення діагнозу:

  • Отримаєте інформацію про ваше захворювання та чому воно виникло;
  • Детально розглянемо схему лікування, як приймати кожен призначений препарат та якою буде його дія на організм;
  • Проведемо всі лікувальні процедури (у разі необхідності);
  • Поговоримо про профілактику та як запобігти захворюванню в майбутньому;
4. Додаткові обстеження
У разі необхідності, для встановлення точного діагнозу проводяться додаткові методи обстеження (лабораторні аналізи, бактеріологічні дослідження та променева діагностика), а після отримання необхідної інформації - призначається лікування.
Запис на консультацію до ЛОР-лікаря можливий двома способами:
  • Зателефонуйте або надішліть повідомлення за номером телефону: +380982553496 (номер доступний у всіх додатках Viber, Messenger, Telegram, WhatsApp);
  • Оформіть онлайн заявку за допомогою заповнення форми запису;
Графік роботи лікаря: Пн - Пт (8:00 - 20:00), Субота (9:00 - 17:00)

ЗАПИС НА ПРИЙОМ МОЖЛИВИЙ 24/7
Форма онлайн запису:
Після заповнення даних з вами зв'яжуться та узгодять всі деталі візиту.
Ваш номер телефону

Онлайн консультація приватного ЛОРа

Перший крок на шляху до одужання пацієнта з отоларингологічними захворюваннями - це консультація фахівця.
Якщо в найближчий час ви не можете прийти в медичний центр на очну консультацію, а хочете отримати інформацію про методи діагностики, симптоми захворювання та можливі варіанти лікування - скористайтесь онлайн консультацією.

Це особливо зручно для пацієнтів, які знаходяться не у Львові, а перед приїздом на очну консультацію, бажають отримати попередній план діагностики та лікування.


Як отримати онлайн консультацію?

Виберіть зручний для вас додаток (Viber, Messenger, Telegram) та коротко, але змістовно опишіть вашу проблему, сформулюйте перелік запитань.

При наявності: додайте сфотографовані або відскановані попередні результати заключень, лабораторних обстежень, даних променевої діагностики (КТ або МРТ), схеми призначень та лікування.
* в повідомленні вкажіть слово "онлайн".
Зв'язатись з лікарем
Close
Контакти
Доброго дня! Напишіть мені або зателефонуйте, якщо у вас з'явились запитання.
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Phone