Dr. Yevhen Fliak

Відгуки ЛОР Львів

Особисто для мене, відгуки моїх пацієнтів - це не просто слова, а мотивація для більшої праці та освоєння нових горизонтів. Вдячний вам за довіру, та за те, що обираєте мене. Будьте здорові, бережіть себе та своїх близьких!

З повагою, ваш лікар-отоларинголог Євген Фляк!
На цій сторінці зібрано відгуки моїх пацієнтів з гугл-карт, фейсбук сторінки, форм сайту.
Звернулася до отоларинголога Євгена Михайловича за консультацією, після проведення послуги була приємно вражена, лікар є профісіоналом своєї справи, видно що людина любить свою роботу, надзвичайно уважний та відповідальний, інформація під час консультації була чіткою та зрозумілою, отримала значно більше ніж розраховувала, Євген не залишає пацієнтів на одинці зі своїми проблемами, завжди підтримує звязок та надає рекомендації онлайн, неможливо було також не помітити сервісу , інструменти чисті та дезінфіковані.
Щиро дякую за Вашу роботу!
Тетяна
Відгук пацієнта з гугл-карт
Мала нагоду потрапити на прийом до Євгена Михайловича, дуже ввічливий і хороший спеціаліст, уважний до пацієнта. Кожен свій крок на огляді він пояснював, тому не виникло жодного дискомфорту під час прийому, доступно окреслив мою проблему і запропонував рішення)
Тому, для тих, хто в пошуках дійсно хорошого, прогресивного лікаря - щиро рекомендую!
Наталія
Відгук пацієнта з гугл-карт
Дякую лікарю за професіоналізм. Євген Михайлович допоміг не боятися, почуватися впевненно. Професіонал із великої букви. Усе на найвищому рівні: спілкування, подача інформації, успішно зроблена робота та підтримка після. Рекомендую Євгена Михайловича.
Віктор
Відгук пацієнта з гугл-карт
Добрий день! Хочу поділитися своїм враженням стосовно чудового лікаря – отоларинголога Євгена Михайловича. Недавно мені довелося звернутися до нього з болем у вусі. Під час візиту лікар встановив мені правильний діагноз – правосторонній секреторний отит, надав фахову консультацію і призначив хороше та якісне лікування, після якого мені стало краще.
Хочу всім порекомендувати цього лікаря, бо він – справжній професіонал, уважно та відповідально відноситься до своїх пацієнтів.
Ольга
Відгук пацієнта з гугл-карт
Зверталась до ЛОРа Євгена Фляка з проблемою зниження слуху. Вдячна лікарю за хорошу консультацію та призначення правильного лікування. Однозначно рекомендую!
Олена
Відгук пацієнта з гугл-карт
Щиро вдячна, лікарю Євгену Михайловичу, за професіоналізм, велику майстерність, турботу та підтримку! Неймовірно талановитий лікар, який чудово виконує свою роботу та дбає про пацієнтів.
Безмежно Вам вдячна. Більше б таких спеціалістів як Ви. Дякую Вам за ваші золоті руки. Бажаю бути на висоті з повагою Женя ❤️
Рекомендую
Євгенія
Відгук пацієнта з гугл карт
Прийшла на консультацію до Євгена Михайловича, з проблемою тонзиліту та збільшених мигдаликів. Кожного разу коли ходила до лікаря отоларинголога дуже хвилювалася та боялася огляду горла, але після консультації у Євгена Михайловича всі страхи перед оглядом у лікаря отоларинголога пропали та залишилися тільки позитивні емоції. Лікар надзвичайно делікатний, ввічливий, усміхнений та знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також дуже уважний. Ясно та чітко пояснив мені мою проблему та запропонував рішення. Справжній професіонал своєї справи!
Всім дуже рекомендую!!!
Оксана
Відгук пацієнта з гугл-карт
Вдячний персоналу, все на високому рівні, окрема подяка лікарю-отоларингологу Євгену Фляку за якісний прийом, конструктивний і пізнавальний діалог. Рекомендую
Павло
Відгук пацієнта з гугл-карт
Професіонал високого рівня! Цікаво, якісно, детально, про все що може стосуватись проф. напрямку діяльності, з порадами, та дуже чуйним ставленням до клієнта-пацієнта. Дякую! Та однозначно рекомендую
Сергій
Відгук пацієнта з сторінки Фейсбук
Дуже хороше враження залишилось після діагностики у Євгенія . Сподобалось все, і людське ставлення і підхід, а також чіткі рекомендації, які надав після огляду. Дякую йому .
Рекомендую!
Олексій
Відгук пацієнта з сторінки Фейсбук
Дякую доктору Фляк Євгену Михайловичу за правильне лікування моєї хвороби і уважне ставлення до пацієнтів. Дуже задоволена. Побільше б таких професіоналів. Раджу всім звертатися.
Марія
Відгук пацієнта з гугл-карт
Чудовий лікар, професійний знавець своєї справи. Дуже вдячна йому за допомогу. Однозначно рекомендую!
Анжела
Відгук пацієнта з сторінки Фейсбук
Лікар, який детально розписав та простими словами пояснив тактику лікування. Дякую! Однозначно рекомендую)
Мар'яна
Відгук пацієнта з сторінки Фейсбук
Тиждень тому звернулася до лікаря ЛОРа із сильнми болем у вухах, дискофортом, шумом та відчуттям хрускоту всередині вух. Лікар Фляк Євген Михайлович уважно вислухав усі мої скарги на самопочуття, задав всі необхідні запитання для більш чіткої та ясної картини стосовно мого здоров'я в цілому. Провів якісне обстеження надсучасним обладнанням та встановив діагноз - двобічний туботит та секреторний отит. Професійно та доступно пояснив мені причину даної хвороби та назначив мені правильне лікування. Вже через два дні виконання рекомендацій лікаря я відчула значне полегшення, а через тиждень на повторному огляді слідів даного запалення вже не було, в чому я мала змогу особисто перконатися, перглянувши знімки уражених ділянок ДО та ПІСЛЯ. Дуже дякую лікареві та з впевненістю рекомендую!
Марія
Відгук пацієнта з гугл-карт
Хороша клініка ,кваліфіковані лікарі, приємний персонал . Особливо хочу похвалити лора Євгена Михайловича, який мені допоміг.
Софія
Відгук пацієнта з гугл-карт
Ввічливий персонал, не одноразово зверталася в Дельта Мед. Не до порівняння з державними клініками. Обслуговування супер. Лікарі прекрасні спеціалісти. Лор Євген Михайлович, лікар який знає свою справу. Рекомендую.
Іванна
Відгук пацієнта з гугл-карт
Звернувся до Євгена Михайловича з відчуттям постійного дискомфорту та болю в горлі. Декілька процедур і мої проблеми, які тривали близько року зникли. Щиро рекомендую!!!
Назар
Відгук пацієнта з форми сайту
Клініка та надання послуг на найвищому рівні. Вдячний за кваліфікований та уважний підхід до лікування лору Євгену Фляку. Візит залишив не тільки позитивне враження, але й видався дуже пізнавальним!
Дмитро
Відгук пацієнта з гугл-карт
Прекрасна клініка, приємна атмосфера та хороші умови.Приємно вражена роботою лікаря Фляка Євгена, не тільки фахівець своєї справи, але й приємний співрозмовник
Надія
Відгук пацієнта з гугл-карт
Чудовий сервіс. Євген Фляк чудово знає свою роботу.
Максим
Відгук пацієнта з гугл-карт
Дуже задоволена лікуванням у цій клініці. Фляк Євген Михайлович найкращий!!!! Рекомендую♥️
Галина
Відгук пацієнта з гугл-карт
Після дайвінгу в Єгипті з'явились проблеми з вухами, заклало одне вухо. Звернувся до Євгена Михайловича. Виявився двобічний отит. За допомогою сучасної техніки можна було побачити всі проблеми на моніторі. Після лікування все стало добре. Лікар все детально пояснює. Повністю задоволений роботою Євгена Михайловича. Рекомендую!
Віталій
Відгук пацієнта з гугл-карт
Лікар професіонал, дуже уважний. Має сучасне обладнання для діагностики, що дуже важливо для вірного діагнозу. Євген Михайлович тепер наш сімейний лор. Дякуємо.
Дарина
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже професійний і ввічливий лікар. Звернувся зі збільшеним лімфовузлом, пан Євген швидко і якісно оглянув, дав рекомендації, сподобалось, що лікар детально і цікаво пояснював як і мої симптоми так і свої дії.
Назар
Відгук пацієнта з гугл-карт
Рекомендую лікара Євгена Михайловича, дуже акуратний, не було дискомфорту, професійний підхід до пацієнтів, інформативно все пояснює, всі матеріали стерильні 👍🏻
Кароліна
Відгук пацієнта з гугл карт
чудовий лікар, дякуючи Євгену Михайловичу, я тепер не так боюся отоларингологів))
прекрасне обслуговування, докладно все пояснює і заспокоює, дуже делікатний
тепер тільки до нього)
Анна
Відгук пацієнта з гугл карт
Лечила двусторонний буллезный отит у Евгения. Могу рекомендовать этого доктора. В кабинете хорошее оборудование, доктор все подробно и доступно объясняет, все манипуляции выполнялись уверенно, но осторожно, можно было получить консультацию между визитами при необходимости.
Катерина
Відгук пацієнта з гугл карт
Чудовий лікар!!! Всім будемо його рекомендувати!!!
Наталя
Відгук пацієнта з гугл карт
Євген Михайлович -професійний лікар, уважний, ввічливий. Дуже вдячна за консультацію. Рекомендую!
Міла
Відгук пацієнта з гугл карт
Чудовий професіонал і хороша людина, всім рекомендую. Великий плюс це те, що лікар весь час на зв'язку і не залишить вас із хворобою насамоті!)
Михайло
Відгук пацієнта з гугл карт
До пана Євгена звернулась з відчуттям закладеності у вусі, лікар все уважно оглянув, поставив діагноз, детально пояснив в чому проблема і причини винекнення. Напевне, вперше в житті вийшла від лікаря і розуміла чітко в чому проблема)) Дуже рекомендую цього лікаря за його уважний і професійний підхід до лікування. А ще великим плюсом є сучасне обладннання в клініці.
Анна
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже приємна людина та професіонал у своїй справі .
Віктор
Відгук пацієнта з гугл карт
Хочу відзначити уважний та сучасний підхід лікаря, детальне роз'яснення проблеми та коментування всіх кроків обстеження.
Дякую!
Равіде
Відгук пацієнта з гугл карт
Зв'язатись з лікарем
Close
Контакти
Доброго дня! Напишіть мені або зателефонуйте, якщо у вас з'явились запитання.
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Phone