лор львів відгуки

ЛОР ЛЬВІВ ВІДГУКИ

Медицина – це величезний світ, наповнений секретами та відкриттями, який безперервно розвивається і зростає. Ця галузь об’єднує в собі не лише наукові знання та технології, але й особливий підхід до кожної людини, до кожної долі.

Медицина заснована на бажанні допомогти людям, полегшити їхні страждання та врятувати життя. Лікарі, як вартові здоров’я, віддають свої знання та енергію, щоб повернути людей до повноцінного життя. Вони присвячують себе благородній місії служіння людям, використовуючи всі наявні методи і засоби.

Велич медицини полягає не лише у використанні новітніх технологій та досягненнь науки, але й у гуманізмі, співчутті та піклуванні про кожного пацієнта. Це мистецтво бути небайдужим до чужого болю, вміння вислухати та зрозуміти, підтримати та допомогти.

Таким чином, медицина – це не просто наука, але й мистецтво, яке об’єднує в собі велику кількість знань, вмінь та людського ставлення.

На цій сторінці зібрані відгуки про лора у Львові від моїх пацієнтів, радий тому, що кожного дня можу допомагати великій кількості людей, робити їхнє життя якіснішим шляхом правильного лікування та позбавляти болю. Особисто для мене, зворотній відгук, як для дорослого та дитячого ЛОРа у Львові – це не просто слова, а мотивація для більшої праці та освоєння нових горизонтів. Вдячний вам за довіру, та за те, що обираєте мене. Будьте здорові, бережіть себе та своїх близьких!

На цій сторінці зібрано відгуки моїх пацієнтів з гугл-карт, фейсбук сторінки, форм сайту.

Спочатку звернулась до лора в іншу клініку,де мені виписали протизапальні каплі вушні одні,потім другі,які нічого не допомогли. Вирішила змінити лікаря і знайшла Євгена. Звернулась до лікаря зі скаргою на сильні болі у вусі яка віддає у щелепу.Все оглянув і сказав що з вухами все добре.Запитав чи носила я колись брекети,а я дійсно їх носила.Порадив звернутись до ортодонта,так як проблема в самому суглобі. Як виявилось раніше ортодонт,який мене лікував зробив мені не правильний прикус,через що перевантажив суглоби і вони всі стерлись,що показало кт потім. Зараз проходжу лікування в нового ортодонта,який одразу поставив мені сплінт,щоб розвантажити суглоби,біль пройшла за 3 дні. Я безмежно вдячна Євгену за його професіоналізм,що вказав на вірну причину болю❤️

Софія Дерев'янчук(Відгук пацієнта з гугл-карт)

Знайшов Євгена пошуком в інтернеті. Зацікавило саме те що у Євгена є можливість робити операції лазером. Я маю давні проблеми з носом і приносовими пазухами, і мушу періодично з інтервалом в декілька років робити операцію. Євген Фляк, зробив дуже професійний огляд, скерував на якісні аналізи, і дуже чітко і швидко встановив всі причини моїх проблем. Що мені особливо було важливо, маючи попередній досвід операції, обговорити всі деталі та нюанси процесу оперативного втручання. Я така людина коли почуваюсь спокійніше, якщо знаю, що і як буде відбуватись покроково. Саме це і пояснив Євген, дякую вам. Особливо хочу відзначити те що Євгене поводиться саме так і має поводитись лікар - чуйно, піклуючись про дрібниці здоров'я пацієнта, але не переступаючи межу особистого. Операція пройшла успішно. Зараз проходжу реабілітацію. Зробив висновок, за можливості бути під постійним наглядом Євгена як свого ЛОР лікаря. Євген, це той, кому ви точно можете довіряти, у питаннях лікування та профілактики у сфері ЛОР. Чим раніше ви пройдете перевірку, профілактику чи лікування - тип простіше і дешевше це вам обійдеться, повірте моєму досвіду 🙂

Ілля Баланенко (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дякую Євгену Михайловичу за професіоналізм! Ви лікар з великої літери! У мене була нелегка операція, але я вражена індивідуальним підходом та уважністю. Не лише чудовий лікар, а прекрасна людина. Щиро рекомендую всім звернутися до цього професіонала!

Марія Дрань (Відгук пацієнта з гугл карт)

Я потрапила до лікаря Євгена Фляка випадково. Зазвичай я дуже скурпульозно обираю лікарів, і тільки по відгуках від людей, яких знаю. Але мені раптово і терміново потрібно було звернутися до лора, то ж я пішла до першого лікаря, якого запропонувала моя страхова. Хвилювалася, але потім була приємно здивована. Дякую за ваш професіоналізм та людяність. З лікарем було комфортно спілкуватися, все покроково розповідав і пояснював під час обстеження. Щиро рекомендую!

Ліля Мална (відгук пацієнта з гугл карт)

Класний лікар, до донечки знайшов підхід, все чітко та зрозуміло пояснив стосовно діагнозу та лікування. Окрема велика вдячність за розуміння та людяність!

Віта Брик (відгук пацієнта з гугл карт)

Євген дуже крутий і професійний лікар. Я дуже задоволена що потрапила саме до нього на прийом. Лікар дуже обережно провів огляд,поставив діагноз і професійно лазерем виправив мою ситуацію! Євген вміє знайти підхід до свого пацієнта. Дуже дякую Вам за вашу роботу!

Іра Нестерук (відгук пацієнта з гугл карт)

Настала моя черга написати свій досвід) мав симптоми, збільшення мигдалика і стікання рідини по стінці горла десь 6-7 місяців, був в 7 різних Лорів, всюди ставили один диагноз (тонзолит і синусит), промивала горло, відправляли на аналізи, робили рентгени і прописували антибіотики, але проблема не проходила, і тут я потрапив до Євгена, де одразу ж отримав вірні диагнози (поліпи, кіста в пазусі і папілома, вона ж пухлина на мигдалику), диагноз був поставлений через чітке обстеження на сучасному обладнані + КТ, одразу Євген сказав що кіста +/- 2 роки в мене, пухлина +/- пів року (я був шокованим що інші не диагностували), швидше за все що з носом проблема була через алергію про котру я не знав, отримав направлення до алерголога і прийняли рішення оперувати. Вчора мене оперував Євген і його чудова команда, в клініці Lev Medical, все пройшло супер професійно, спокійно і під постійним після операційним наглядом, стільки уваги мені давно не приділяли) відчуття ніби сходив просто до стоматолога а не на важку операцію, ніяких побічних після операції, я дуже задоволений Євгеном, його командою, анестезіологом Орестом (за це я сильно переживав), і клінікою Lev Medical (це взагалі топ, вони мені ще до операції скинули меню і попросили обрати сніданок і вечерю, відчув себе як в готелі а не палаті). Тому хто шукає собі лікаря по відгукам, ось вам мій досвід, я впевнений що Євген точно поставить диагноз, якщо буде можливо лікувати, то першочергово вилікує, а якщо на даль як в моєму випадку доведеться пройти оперативне втручання, то воно пройде так само безпечно і комфортно як похід до умовного стоматолога. Ну і тепер я надіюсь буду під постійним наглядом Євгена, дякую за те що все пройшло успішно, безболісно і максимально комфортно, а головне, я позбувся проблеми про котру в не знав

Володимир Мудрик (відгук пацієнта з гугл карт)

Щиро рекомендую ! Євген — уважний, ввічливий і дуже компетентний лікар. Швидко поставив діагноз, все доступно пояснив і призначив лікування. Рекомендую як фахівця, якому можна довіряти! Щиро дякую!

Софія (Відгук пацієнта з гугл карт)

Хочу подякувати лікарю Євгену за професіоналізм. Я звернулася з невритом слухового нерва, де мій слух становив близько 70 дБ. Завдяки правильному підходу лікаря слух відновився до 36 дБ. Я отримала детальне пояснення кожного кроку лікування, відчула справжню зацікавленість у результаті. Дуже вдячна за компетентність та підтримку! Рекомендую всім, хто шукає фахового ЛОР-лікаря, який справді допоможе.

Вікторія Оксенюк (Відгук пацієнта з гугл карт)

Все доступно пояснить, підбере дійсно оптимальне лікування, завжди позитивно налаштує. Тому, з мого досвіду можу сказати, що це найкращий ЛОР у Львові!

Володимир Умриш (Відгук пацієнта з гугл карт)

Приємно вражена професіоналізмом лікаря Євгена Михайловича, який виявився не лише досвідченим лікарем, але й неймовірно чуйним і турботливим фахівцем. Моя дитина мала проблеми з носом і вухами, і завдяки пану Євгену вони були успішно вирішені. Увага та турбота з якою лікар ставився до моєї дитини робить його неперевершеним спеціалістом. Завдяки його доброзичливому ставленню, кожен візит стає не лише лікуванням, але і позитивним досвідом для дитини. Дякую за вашу чудову роботу і тепле відношення до нашого сімейного здоров‘я!!!

Наталя Письменна (відгук пацієнта з гугл карт)

Чудовий лікар і прекрасна людина, дуже добре ставиться до пацієнтів, справжній професіонал своєї справи! Результатом лікування дуже задоволений. Всім рекомендую!!! 👍

Ростислав (відгук пацієнта з гугл карт)

Якщо лор то тільки Євген Фляк!!! Найкращий серед кращих! Поради безцінні, лікування ефективне і найкращий підхід до дитини. Щиро дякуємо вам !!!

Галя Кузів (відгук пацієнта з гугл карт)

Без перебільшення, Євген - самий топовий лікар!)

Дана (відгук пацієнта з гугл карт)

Попередні два ЛОРа просто відправили на операцію на видалення носових раковин, які всеодно потім збільшувались через алергію. Що не вирішило проблему. Євген - Топовий лікар, єдиний, хто не поклав на операційний стіл, а розібрався та пояснив, що я алергик та відправив до алерголога. Рекомендую 🤟

Максим Іванов (відгук пацієнта з гугл карт)

Зверталася до Євгена Михайловича вже неодноразово із різними скаргами. Лікар швидко й точно встановив діагноз, надав консультацію, якісно й професійно провів лікування за допомогою сучасного обладнання. Тільки позитивні враження від роботи лікаря!

Оксана Задолина (відгук пацієнта з гугл карт)

Хороший лікар, добре спілкується з дитиною.

Євген (відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже вдячна Євгену Михайловичу за дбайливе ставлення до пацієнтів. Видаляла піднебінну кисту-все пройшло швидко і безболісно. Євген Михайлович дуже відповідально ставиться до пацієнтів і зовсім не страшно йти до такого лікаря, він вміє заспокоїти і все детально пояснити. Рекомендую всім, хто шукає надійного і перевіреного отоларинголога!

Наталія Дудич (відгук пацієнта з гугл карт)

Звернулись із скаргою на біль та дискомфорт у вусі у дитини (4 роки), Євген провів огляд, промив вушко та прибрав стороннє тіло. Пояснив як далі лікуватись. Чудовий лікар, нічого лишнього не призначив. Рекомендую на всі 100%.

Людмила (відгук пацієнта з гугл карт)

Вчора побувала на консультації у Євгена Михайловича, залишились приємні і позитивні враження. ДУЖЕ хороший спеціаліст, чуйний і добрий лікар. Дякую !!! РАДЖУ усім !

Лариса Симоник (відгук пацієнта з гугл карт)

Дякую Євгену Михайловичу за якісну роботу і за можливість знову дихати вільно.

Кирил Малетич (відгук пацієнта з гугл карт)

Мав проблеми з носом. Була сильно крива перегородка, неможливо було нормально дихати носом. Звернувся до Євгена, вирішили зробили операцію. Вирівняли перегородку і все що треба було зробити з носом. Все чудово, дихаю як ніколи! Задоволений що попав до хорошого спеціаліста!

Олег Бурий (відгук пацієнта з гугл карт)

Один з найкращих лікарів що зустрічав в своєму житті: По-перше, вчасно діагностував запалення слухового нерву (що не могли зробити два інші лікарі), чим врятував мені слух. По-друге, провели дуже якісну операцію по видаленню мигдаликів - пройшло все дуже добре, дуже швидко загоївся. Лікар застосовує сучасні методики лікування, має надсучасне обладнання і дуже професіонально оглядає пацієнта і надає дієве лікування без перевантаження зайвими препаратами

Слава Трофимов (відгук пацієнта з гугл карт)

Я дуже задоволена результатом.Сервіс на найвищому рівні!!!Можу всім рекомендувати звертатися до лікаря Фляк Євген.

Ворожбит Наталія (відгук пацієнта з гугл карт)

Висловлюю щиру подяку лікарю Фляку Євгену Михайловичу за гарне ставлення та професіоналізм. Обстеження провів ретельно, уважно, поставив правильний діагноз. Крім того доступно і зрозуміло пояснив усі деталі захворювання, відповів на всі питання, дав корисні поради. Компетенція на найвищому рівні. Завдяки лікарю моє самопочуття покращилось, болі у вусі пройшли. Рекомендую всім цього чудового спеціаліста!!!

Ольга Росоловська (Відгук пацієнта з гугл карт)

Найкращий лікар! Компетентний, доброзичливий, золоті руки! Маю досвід двох операцій та консультування. Є з чим порівнювати, то якщо здоровʼя не байдуже - раджу до доктора Фляк!

Рибалко Світлана (Відгук пацієнта з гугл карт)

Лікар - супер! Все професійно і нічого зайвого! Зверталась неодноразово. Рекомендую)

Ліда Возна (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже хороший лікар,мала операцію,все пройшло добре,дуже чуйна людина,і розуміюча,має гарний підхід до кожної людини,Велике вам дякую

Діана (Відгук пацієнта з гугл карт)

Робив септопластику та конхопластику більше місяця тому, не пожалів. На даний момент ніс повністю відновився, дихає добре, жити стало легше. Дякую Євгену Михайловичу та команді за професійно проведену операцію та післяопераційне відновлення

Давиденко Костянтин (Відгук пацієнта з гугл карт)

Лор-Лікар Євген Фляк, лікар від Бога. Дуже приємний у спілкуванні, уважний до пацієнта. У моєї доці було дуже сильне запалення вуха, з гнійними виділеннями. Ми довго не могли його вилікувати, поки випадково гугл мені не підказав до кого звернутися. Ультра сучасне безболісне обладнання. Нам вдалося повністю вилікувати вухо. Дитина щаслива...вона як вийшла з кабінету, то аж в підприжку від щастя. Бо дуже довго вухо її турбувало. А от прийшли на прийом до п.Євгена, і його протокол лікування спрацював на усі 100%. А крім того, дає багато цінних порад. Усім рекомендую саме Фляк Євгена. Не пожалкуєте ні на хвилинку. Тому дякую ще раз Вам, п.Євген за те, що Ви зробили мою дитину щасливою🙏

Уляна (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже рекомендую пана Євгена, як чудового, досвідченого лікаря. Маю досвід двох операцій, і мою давню проблему ми вирішили, носове дихання відновили, за що я безмежно вдячна! Тішуся щодня, бо можу вільно дихати + знову відчуваю запахи) Окрім того часто доводиться звертатись за консультаціями з дітьми першокласниками, лікар завжди уважний, лікування коректне і зрозуміле, а діти ходять на прийом залюбки) Коли людина на своєму місці - це дуже цінно!

Якименко Ірина (Відгук пацієнта з гугл карт)

Професіоналізм на вищому рівні. Лікар дуже доброзичливий та позитивний, я задоволена, що обрала саме його. Робила видалення поліпів, все пройшло добре, реабілітація була легкою. Дякую! Однозначно рекомендую!

Галина (Відгук пацієнта з гугл карт)

Євген Фляк чудовий спеціаліст, надав мені хорошу, кваліфіковану допомогу. Лікувався в нього вже 2 рази. Рік тому мав ангіну з високою температурою, недавно мав гострий отит. В обох випадках лікар підібрав правильне лікування, я швидко виздоровів. Рекомендую.

Юрій (Відгук пацієнта з гугл карт)

Протягом року я не міг позбутися проблеми з вухом (отомікоз), звертався до різних ЛОР-лікарів у рідному місті Самбір, але лікування не давало жодних результатів. Після того, як прочитав позитивні відгуки про лікаря Євгена Михайловича та побачив його відеоролики у Instagram, вирішив звернутися саме до нього. І не пожалкував! Під час першого візиту лікар за допомогою ендоскопа зробив чистку вуха і я одразу відчув суттєве полегшення. Він уважно пояснював кожен етап лікування, тож на прийомі я почувався надзвичайно комфортно. Весь процес лікування тривав 18 днів, і після цього лікар підтвердив, що моє вухо повністю здорове. Я щиро вдячний Євгену Михайловичу за професіоналізм та підтримку. Рекомендую його всім, хто має подібні проблеми. Звертайтеся, не зволікайте – він дійсно допомагає!

Юрій Хомончак (Відгук пацієнта з гугл карт)

Місяць тому лікар Євген Фляк робив операцію у носі, видаляв новоутворення, яке було великого розміру і заважало дихати. Дуже вдячна за професійність і персональний підхід. Операція була непростою, але відновлення пройшло дуже швидко. Однозначно раджу лікаря Євгена усім, знавець своєї справи і чуйна людина.

Галина (Відгук пацієнта з гугл карт)

Чудовий лікар Євген Фляк. Звернулась з проблемою на 39 тижні вагітності з шумом у вахах. Лікар спокійно і уважно оглянув, знайшов ще іншу проблему у вусі яку вирішив) Дав альтернативні вирішення моєї проблеми та пояснив діагноз. Задоволена послугами та ставленням )

Марія Старух (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дякую Євгену за прийом! Обстеження пройшло комфортно, тримала рекомендації та відповіді на всі свої питання

Бабарик Даша (Відгук пацієнта з гугл карт)

Виважений та досвідчений лікар, коректне лікування і швидке одужання гарантовані.

Ткачук Галина (Відгук пацієнта з гугл карт)

Звернулась до пана Євгена оскільки мала проблеми з горлом. Хочу відзначити професіоналізм лікаря, який швидко визначив проблему та призначив лікування. Все пройшло надзвичайно швидко та безболісно. Окремо хочу подякувати за чуйність та приємне ставлення!)

Яновська Юлія (Відгук пацієнта з гугл карт)

Професійно, швидко а саме головне, що зайвий раз тебе ніхто нічим не лікує!!! Звернувся з проблемою утруднення носового дихання - обстежили, проконсультували і скерували до невропатолога бо як виявилось це не ЛОР проблема 🤷 Чудовий лікар та приємна людина - РЕКОМЕНДУЮ!

Тарас Петровський (Відгук пацієнта з гугл карт)

Чудовий лікар! Дуже уважний, професійний та компетентний. Провів детальний огляд та призначив ефективне лікування. Почуваюся після лікування набагато краще! Моя щира рекомендація!

Ярина Микитин (Відгук пацієнта з гугл карт)

Євген Фляк, чудовий лікар, не давно зробила у цього лікаря операцію септопластику та конхопластику, все пройшло на найвищому рівні. Відновилась дуже швидко , за тиждень ніс почав в мене так дихати що в житті я ще так не дихала і не відчувала таких ароматів. Лікар чуйний , відповідально ставиться до своїх пацієнтів, уважно вислухає і поставить правильний діагноз. Я для себе обрала свого лора і вам рекомендую. Дуже вдячна лікарю.

Марта Балич (Відгук пацієнта з гугл карт)

У даного лікаря проводила видалення піднебінних мигдаликів. Все пройшло добре. Дуже вдячна та рекомендую!)

Левицька Ольга (Відгук пацієнта з гугл карт)

Чудовий лікар,який попри неспокійний стан дитини зміг зацікавити та провести огляд.Дякуємо за грунтовні відповіді та знижку! Вдячних пацієнтів!

Наталя Кальмук (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дякую за теплий прийом Особисто лікарю отоларинголог Фляк Євген Прийняв,оглянув,безболісно провів всі процедури,поставив правильний діагноз і відповів на всі запитання

Руслана Стефанюк (Відгук пацієнта з гугл карт)

Найкращий лікар!!! Грамотний, уважний, з почуттям гумору !! Лікар від Бога! Я дуже задоволена, що потрапила саме до цього лікаря! Всім рекомендую Євгена Михайловича кращого фахівця !!!

Лілія Лисецька (Відгук пацієнта з гугл карт)

І я поділюся своїм досвідом, робила септопластику з котохомією місяць тому у цього чудового лікаря Фляка Євгена. Мені дуже пощастило потрапити на такого хорошого і розумного лікаря! Який є компетентний в своїй справі😍 і це просто СКАРБ🥰 Операція пройшла успішно🙌🏻 підтримка з сторони лікаря була постійна🫶🏻 я навіть так і не дізналася чи це болить😅 Все чудово загоїлося і я дихаю повноцінно, це просто безцінно. Я дуже вдячна лікарю. Бо фахівців своєї справи знайти важко. Щиро Рекомендую❤️

Віка Ганусишин (відгук пацієнта з гугл карт)

Рекомендую!!!!Задоволені роботою та пофесіоналізмом Євгена Михайловича!Дитина яка панічно боялася огляду та усіх процедур все пройшло чудово.З задоволенням відвідували наступні візити.Дякую за підхід до дитини,та чудово виконану роботу.

Мирося Грек (відгук пацієнта з гугл карт)

Дякую лікарю-отоларингологу Євгену Фляк за надання допомоги, проведення безболісного огляду за допомогою сучасного обладнання, за професійність та увагу. Рекомендую звертатися до кваліфікованого лікаря-фахівця, до лікаря, який вміє заспокоїти пацієнта !

Галина Авакумова (відгук пацієнта з гугл карт)

Я дуже задоволена від самого початку і до кінця. Дякую Євгену Михайловичу за його працю, професіоналізм та відповідальність . Бажаю вам натхнення і розвитку у вашій справі ♥️

Анна Сербова (відгук пацієнта з гугл карт)

Від всього серця, а ще більше від ВУХА кажу ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ! 🙏🙏🙏 4 місяці в моєму вусі був сторонній предмет. Звук целофану, який стискають. 4 лікаря (2 лора, сімейний, невролог) нічого там не бачили. Прописували мені антибіотик і заспокійливе. Дякуючи ЛІКАРЮ ЄВГЕНУ ФЛЯК, який таки побачив той «кульок» у моєму усі, я не тільки позбавилась проблеми з вухом, а довела оточуючим, що моя психіка здорова. Дай Вам Бог Здоровʼя, пане Лікар Євген Фляк!

Відгук пацієнта з гугл карт

До лікаря Євгена Фляка я попала в жахливому фізичному і емоційному стані по рекомендації свого невролога. Вже позаду термінова операція і вдала реабілітація.Вже потім я «гуглила» відгуки і дякувала Всесвіту що дав саме Євгена , бо Євген - лікар 100 з 10.Це беззаперечна компетентність, фаховість і повна включеність у хворобу пацієнта.З мого боку була 100% довіра ,а з боку лікаря така рідкісна емпатія.Дякую лікарю.

Наталя Васьковська (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дякую за відмінну роботу, увагу та турботу на кожному етапі. Результатом септопластики задоволений, рекомендую! ❤️1

Дмитро (Відгук пацієнта з гугл карт)

Висловлюю щиру та глибоку подяку за турботу, професіоналізм і людяність лікарю Євгену Мухайловичу.Дякую за Ваше уважне ставлення, терпіння та підтримку. Завдяки Вашим знанням, досвіду та щирому бажанню допомогти, я отримала якісне лікування захворювання горла ,яке мене турбувало декілька років. Нехай добро, яке Ви даруєте людям, повертається до Вас сторицею! Бажаю Вам міцного здоров’я, сил і вдячних пацієнтів!

Ольга Поврозник (Відгук пацієнта з гугл карт)

Лікар який показав високий рівень професіоналізму. В кабінеті атмосфера була затишною і комфортною. Своїм вмінням та уважністю Євген Михайлович залишив позитивне враження. Результатом лікування задоволений! Безсумнівно рекомендую.

(Відгук пацієнта з гугл-карт)

Лікар Євген - неймовірний професіонал і чудова людина. Навіть після складної операції реабілітація пройшла швидко та під постійним оглядом. Його регулярні відвідини, та цінні поради радують. Відчувається, що Євген не просто лікар, але істинно відданий своїй справі, і це вартує високої оцінки.

Юрій Іваночко (Відгук пацієнта з гугл карт)

Знайшла ЛОРа Євгена Фляка за відгуками в інтернеті. Лікар провів швидкий та професійний огляд і призначив дієву схему лікування на місяць. Проблеми із постійною закладеністю носа, які мене мучили вже не один рік, нарешті пройшли . Щиро дякую за працю!

Соломія (Відгук пацієнта з гугл карт)

Євген Михайлович найкращий високопрофесійний лікар,щирий,привітний та завжди усміхнений. Я шукала такого лікаря досить довго і дякую Всесвіту що знайшла!Безмежно дякую лікарю Євгену за професіоналізм,чуйність та допомогу) Це чудовий лікар,який подарував мені таке неймовірне відчуття,як чудесно можна дихати носом,вдихаючи на повні груди. Євген Михайлович провів мені досить складну операцію. Все пройшло дуже добре,я комфортно себе почувала,за мною стежив дуже хороший медичний персонал. Реабілітація під наглядом лікаря проходить в задоволення,дуже легко. Лікар турбувався про мене,про моє самопочуття,я приходила на післяопераційні огляди..Євген Михайлович відповідав мені в будь який час доби,пояснював все чітко і зрозуміло. Це лікар доказової медицини,який НЕ напише вам цілу купу незрозумілих фуфломіцинів.,а це в теперішній час дуже важливо-знайти доказового лікаря!Я рекомендую всім кого турбує носик,вухо чи горло-звертайтесь до Євгена Михайловича.Бережіть своє здоровʼя ,бо воно у Вас одне)

Мар'яна Михайлів (Відгук пацієнта з гугл-карт)

Зробив два місяці назад септапластику. Операція пройшла чудово, через тиждень відновлення почав дихати в рази краще ніж до операції. Дякую 🙏🏽

Володимир (Відгук пацієнта з гугл карт)

Кращий ЛОР, 11 із 10!

Антон Байда (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже вдячна лікарю Євгену Михайловичу за допомогу та лікування. В мене була задавнена хвороба(одонтогенний щелепний синусит),якої довго ніхто не міг встановити, поки не звернулась до нього. Дуже рекомендую цього лікаря, який до мене уважно і турботливо ставився. Кілька разів проводив профілактичні огляди після оперативного втручання, завжди був на зв’язку. Дуже хороший лікар. Професіонал своєї справи. Рекомендую!!!

Мар'яна (Відгук пацієнта з гугл карт)

Звернулась до Євгена Михайловича з болем у горлі, лікар виявив кісту, видалив її, а також знайшов причину чому я дуже погано чула багато років на ліве вухо - отит. А ще я взнала що у мене крива перегородка носа, буду виправляти. Дякую, що вилікували мене!

Оксана Гриник (Відгук пацієнта з гугл карт)

Зверталась до лікаря з скаргами на біль у вусі в дитини, все чітко пояснює і детально описує проблему,завжди на звязку,має чудовий підхід до дітей,працюючи на сучасному обладнанні проводить отоскопію з камерою,вміє прихилити до себе увагу,мій малий за 4 те відвідування був просто в захваті від камери і лікаря,який завжди старався спілкуватись з ним як добрий друг.Одним словом проблему нашу було вирішено,за що йому вдячна,а дитина виходила з кабінету заливаючись сміхом,а не сльозами)

Надія Гнідець (Відгук пацієнта з гугл карт)

Прийшла з донечкою на огляд. Була підозра видалення аденоїдів. Наскільки я враження відношенням та професійним ставлення, сказати що я враженна, та я просто в захваті! Лікар з Великої букви! Консультація та огляд пройшли на висоті. Дякую Вам за те, що Ви людина своєї справи! Рекомендую усім!

Наталя Лапан (Відгук пацієнта з гугл карт)

Пан Євген просто неймовірно компетентний і надлегкий в спілкуванні. Дякую вам! Врятували мої вушка!

Віра Боган (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже дякуємо чудовому лікарю, майстру своєї справи п.Євгену та його команді за чудову роботу. Після видалення аденоїдів моя донька почуває себе чудово і дихає носиком, зменшилися простудні захворювання. Звертайтеся до Євгена Фляка, не пошкодуєте!!!

Інна Котляр (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дякую за допомогу. Проблеми приходять коли менше за все очікуєш… Професійний підхід де не. тільки вилікували але і психологічно підтримували. Порівнюючи досвід з Північної Америки, ставлю всі 10/10

Гліб Євтушенко (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже чуйний та компетентний у своїй справі лікар. Щиро вдячна за надзвичайно індивідуальний підхід в процесі лікування.

Руслана Кучер (Відгук пацієнта з гугл карт)

Привітний, щирий, добрий, усміхнений та з чудовим почуттям гумору - це все про Фляк Євгена Михайловича! Щиро дякуємо Вам за те, що Ви є і робите чудо! Дякуючи, Вам наша донечка здорова? Бажаємо Вам тільки процвітання, міцного здоровʼя та багато вдячних пацієнтів. З повагою, Христина)

Артем Жарин (Відгук пацієнта з гугл карт)

Чудовий та професійний лікар своєї справи! ЛОР Євген Фляк, який працює у місті Львів - професіонал з багатим стажем. Робив у нього Вазотомію - ніс чудово дихає результатом задоволений! Можу сміливо рекомендувати та закликаю не відкладати проблеми з носом, а для початку піти на консультацію, професійний огляд, адже пан Євген має все необхідне для того. Також він назначить всі необхідні обстеження, щоб переконатись чи не маєте Ви алегрії на знеболюючі та інше. Якісно та чудово робить операцію на ніс. Дає слушні рекомендації, прогнози. Дуже щира людина! ЩИРО ДЯКУЮ, пану Євгену! Рекомендую усім!!!

Іван (Відгук пацієнта з гугл карт)

Звернувся до лікаря Євгена Фляка з діагнозом кисти у навколоносовій пазусі, а після консультації наважився й на септопластику! Лікар все оглянув, порадив якнайшвидше видалення кисти і септопластику, розказав всі потенційні причини і наслідки. Операція і реабілітація пройшли успішно, Євген завжди на зв'язку, легкий у спілкуванні і після кожного прийому завжди виходиш з хорошим настроєм! Загалом лише позитивні емоції, дякую за надану можливість вільно дихати носом 🙂

Андрій Архіпов (Відгук пацієнта з гугл карт)

Опираючись на мій досвід, дуже хороший, професійний лікар, дуже вдячний йому за те що вилікував мене від хвороби всього мого життя. Якщо трохи детальніше то в мене з дитинства викривлена перегородка в носі , через це я погано дихав, важко хворів, також постійні отити. Після 25 років ще додались часті головні болі і поганий сон, коли хворів то це взагалі перетворювалось на тортури бо користатися кравлями я не міг (на 2-3 день ніс починав кровоточити по декілька разів на день) ... Вже в 28 коли я був у Львові, під час одного із таких захворювать я потрапив до цього лікара, він порадив обов'язково прооперуватись , після того як я вже вилікувався і пройшов час на відновлення , мені нарешті зробили септопластику, звісно післяопераційний період не із приємних (але і нічого смертельного в ньому немає) зате після того як вам дістануть трубки (для мене це було через тиждень) - це просто незабутні відчуття - дихати носом на повну. Щоб ви розуміли головні болі в мене вже були ледь не кожні 3 дні, і я навіть не думав що це саме через ніс, але от вже півтора місяця пройшло після операції, а я пив пігулки від голови всього 2 рази (хоча до цього я пив їх ледь не пачками) . І найголовніше це те саме повернення дихання, нормальний сон , я нарешті можу їздити на велосипеді і в мене не починає стріляти у вусі -- усім хто вагається, якщо у вас є проблеми з перегородкою, (ще раз , я відштовхуюсь від свого досвіду) я наполеглево раджу зробити вам операцію, це змінить ваше життя (точно його полегшить) . Лікар чудовий , приємна і добра людина , (враховуючи що в мене все чудово зажило і я добре дихаю) - кваліфікований професіонал. Ще раз, дуже вдячний за проведену операцію!

Віталій Білоус (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже приємний і при цьому професійний лікар, знає свою справу. Допоміг мені з сірною пробкою, швидко, безболісно та з юмором. Залишилася задоволена, здорова та у гарному настрої. Всім рекомендую!)

Надя Цициліна (Відгук пацієнта з гугл карт)

Євген Михайлович дуже професійний лікар,рада що потрапила до нього на прийом,багато років шукала хорошого і професійного лора і нарешті знайшла….Перед оглядом детально розпитав про скарги,уважно вислухав.Огляд проводить на сучасному обладнанні ,жодного дискомфорту не відчуваєш.Також Євгеном Михайловичем було проведено операцію за допомогою лазера.Операція пройшла успішно,дякую лікарю за його терплячість ( я дуже примхливий пацієн).Після операції декілька разів проводив профілактичні огляди.Особисто я рекомендую Євгена Михайловича як найкращого лора .І найголовніше - це те що не потрібно купляти половину аптеки ліків. Тому я дуже дякую лікарю за допомогу!!!

Соломія Парфанюк (Відгук пацієнта з гугл карт)

Лікар професіонал своєї справи. Робив септопластику та конхопластику, все чудово 10 з 10!

Герега Назар (Відгук пацієнта з гугл карт)

Євген дійсно лікар з великої букви, професіонал, рекомендую ❗️

Сергій Войцеховський (Відгук пацієнта з гугл карт)

Справжній професіонал! Гарне обслуговування і найсучасніше обладнання. Лікар швидко встановив діагноз і призначив ефективне лікування. Дякую, Євгене! Буду рекомендувати друзям.

Олексій Харченко (Відгук пацієнта з гугл карт)

Звернувся до Євгена Михайловича з гострим захворюванням обох вух. Після огляду на сучасному та професійному обладнанні, отримав первинну необхідну допомогу ( промивка, очистка), до речі ви можете подивитись на екрані монітора, що у вас відбувається всередині вуха ( запалення, загоєння), отримав вичерпну інформацію про стан хвороби, був призначений курс лікування. Однозначно рекомендую!!! P.S -це вам не районна поліклініка, приходьте не пожалкуєте.

Євген Ткаченко (Відгук пацієнта з гугл карт)

На сьогоднішній день дуже рідко зустрічаються лікарі, які будуть дійсно зацікавлені в тому, щоб вникнути, розібратися і допомогти! Дуже вдячна, що натрапила саме на такого! Дякую Вам

Оля Дворак (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дякую, Євгене Михайловичу, за кваліфіковану професійну роботу. Я мала непросту ситуацію, яка вже потребувала операційного втручання. Усі огляди і власне операція пройшли чудово, з класним підходом. На післяопераційних консультаціях я чула відповіді на усі питання, які мене цікавили. І що для мене найважливіше, усе проходило дуже професійно. Рада, що обрала саме вас - дійсно кваліфікованого ЛОРа.

Вікторія Лихенко (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже задоволена, що знайшла цього отоларинголога! Знаючий, дуже кваліфікований! Коли отримуєш відповідь на своє запитання - розумієш, що людина знає, про що говорить! Відчувається впевненість лікаря - що також не мало важливо! Професійний сучасний підхід до огляду та консультації за допомогою професійного обладнання!

Анастасія Вітвіцька (Відгук пацієнта з гугл карт)

Двічі лікувався у цього лікаря, обидва рази звернувся до нього з критичною ситуацією і обидва рази отримав якісне лікування. Мав зручний зв'язок у телеграмі під час лікування, де скидав результати аналізів і отримував корекції до лікувального процесу в залежності від них. Залишився задоволеним, дуже рекомендую.

Данил Фролов (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже задоволена тим що я звернулася зі своєю проблемою саме до пана Євгена. На першому прийомі лікарем був поставлений діагноз і рекомендована септопластика, на яку я з часом наважилась. Починаючи від першої консультації щодо операції і до загоєння все пройшло на найвищому рівні і безболісно. Через тиждень після операції я почала дихати по новому. Дякую!

Марцелія (Відгук пацієнта з гугл карт)

Євген дуже професійний лікар, дуже рад що потрапив саме до нього на прийом. Перед оглядом детально розпитав про скарги, уважно вислухав, дуже професійний підхід. Огляд проводить на сучасному обладнанні ,жодного дискомфорту не відчув. Євген дуже швидко і якісно допоміг мені полегшити відчуття та відновити слух. Дуже вдячний за допомогу, 100% буду рекомендувати Євгена усім знайомим в яких будуть проблеми ЛОР-органів. Хочу тако ж відзначити не тількі професійні, але й людські якості, дуже приємний у спілкуванні.

Артем Белов (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже крутий Лікар 2 роки не злазив з судинозвужувальних краплів, лікує круто і безболісно!!!!!!Дихаю дуже добре))

Олег Пригода (Відгук пацієнта з гугл карт)

Потрапила до Євгенія по рекомендації подруги, і що можу сказати - це скарб! Швидко виявив проблему та зробив операцію безболісно та якісно! Буду рекомендувати Євгена своїм знайомим та в разі чого повторно повертатись)

Іванна Москалик (Відгук пацієнта з гугл карт)

Однозначно рекомендую! Лікар дуже чітко пояснює діагноз, провів обстеження, виписав правильне лікування і горло швидко відновилось.

Богдан (Відгук пацієнта з гугл карт)

Не помилився, коли звернувся до Євгена Михайловича! Я дізнався свій діагноз, призначили дієве лікування, все пояснили-роз'яснили та дали відповіді на мої питання. Мені сподобалося сучасне обладнання та професіоналізм лікаря. Рекомендую всім!

Павло (Відгук пацієнта з гугл карт)

Хочу зауважити! Цей лікар підходить тим хто хоче бути здоровим! Дуже дякую Євгену за лікування і надважливі рекомендації. Всім рекомендую на 100%.

Андрій (Відгук пацієнта з гугл карт)

Ходили на консультацію стосовно отиту і сірчаної пробки. Прийняли вчасно, по запису. Лікар дуже уважний, не спішив, все розпитав і детально оглянув і вухо і ніс і горло, видалив сірчану пробку. Після огляду пояснив хід лікування. Сучасне обладнання і гарний кабінет. Для бабусі навіть зробили знижку 🙂

Ольга (Відгук пацієнта з гугл карт)

Євген вміє пояснювати складні речі зрозумілою мовою. Під час прийому кожну свою дію коментує, щоб пацієнт знав чого чекати від процедури наперед та не хвилювався. Після прийому ще кілька днів знаходиться на зв'язку для контролю перебігу хвороби.

Наталя (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже дякую пану Євгену за доромогу та лікування! Лікар-професіонал, який дуже ретельно і на відмінно виконав професійні обов'язки і допоміг мені повністю вилікувати проблемні вухо та ніс, які страждали через ковід. Візит до цього лікаря забезпечить усім не тільки вирішення проблем зі здоров'ям, але і хороший настрій гарантовано! P.s Пане Євгене, фраза ``Кешбеку не буде, не хвилюйтеся`` мені особливо підняла настрій =)))))) Обов'язково рекомендуватиму всім своїм знайомим цього лікаря!

Анна (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже кваліфікований і позитивний лікар, знайшов підхід до дитини, все детально пояснив, сучасне обладнання! Рекомендую п.Євгена, особливо тим батькам, діти яких бояться лікарів!

Маряна (Відгук пацієнта з гугл карт)

Не помилився коли звернувся до лікаря Євгена. Хороший спеціаліст. Рекомендую!

Михайло (Відгук пацієнта з гугл карт)

Чудовий лікар. Уважний та обережний при проведенні процедур. Прийомом задоволений.

Андрій (Відгук пацієнта з гугл карт)

Джек Недавно проходив консультацію в пана Євгена та був надзвичайно здивований великим досвідом та експертизою лікаря. Мені дуже приємно що в нас є лікарі-професіонали які справді знають свою справу і головне, люблять її. З радістю рекомендую пана Євгена!

Джек (Відгук пацієнта з гугл карт)

Оперативно записав на прийом. Євген пояснював кожну свою дію і допоміг справитись з проблемою. Рекомендую як спеціаліста своєї справи.

Оксана (Відгук пацієнта з гугл карт)

П. Євген надзвичайно компетентний в своїй справі. Мав великі проблеми з горлом які тягнулись ще з дитинства, допоки не звернувся до п. Євгена. Після першого огляду, лікар все детально пояснив і призначив курс лікування, після закінчення якого, на повторному огляді проблем які були раніше не було виявлено. Вдячний і дуже рекомендую всім, кому потрібний справжній лікар отоларинголог.

Олег (Відгук пацієнта з гугл карт)

Зореслава Сьогодні була на повторному прийомі у Євгена. Тільки найкращі враження від спілкування і професійності лікаря. В перший прийом лікар точно поставив діагноз і назначив лікування, яке допомогло. Вся перша процедура супроводжувалась коментарями лікаря і пройшла з найменшим дискомфортом. Повторний візит підтвердив правильність лікування і Євген дав рекомендації як в майбутньому не допустити проблеми. Величезне дякую лікарю. Тепер в нас є свій ЛОР лікар)))

Зореслава (Відгук пацієнта з гугл карт)

Микола Дуже дякую лікарю за допомогу! Євген Михайлович є висококласний лікар. Мало хто так професійно і віддано підходить до своєї роботи, як він. Мені дуже сподобалася комунікація з ним і те, скільки він уваги приділив моїй проблемі. Рекомендую!

Микола (Відгук пацієнта з гугл карт)

Ольга Євген Михайлович проводив моєму чоловікові операцію по видаленню поліпів в носі на сучасному обладнанні за допомогою лазера.Результати перевершили всі очікування.Ми раді,що звернулися до такого прекрасного фахівця.Євген Михайлович дуже талановитий лікар-отоларинголог.Він уважно та відповідально відноситься до своїх пацієнтів.Дуже Вам дякуємо,Лікарю!!!

Ольга (Відгук пацієнта з гугл карт)

Тетяна Дуже-дуже хороший лікар. Про діагнози писати не буду, скажу тільки, що спеціаліст супер!!! Все пояснить, все компетентно і зрозуміло.

Тетяна (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже хороший лікар. Прийшла з сильним болем у вусі, за 3 дні все як рукою зняло. Лікар дуже розумний, все зроміло пояснює, підтримує зв'язок і консультує на протязі всього лікування, одразу видно що любить свою роботу і поважає пацієнтів. Залишились лише хороші враження. Якщо буду хворіти, прийду на лікування точно до пана Євгена. Дуже дякую за професійність і ефективне лікування!

Уляна (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дуже дякую за швидке і правильне лікування!Лікар діагноз поставив при первинному обстеженні, детально пояснив,що зі мною,одразу призначив лікування,яке дало результати.

Уляна (Відгук пацієнта з гугл карт)

Чудовий лікар! Була вдруге на прийомі, вже одужала. За що велике дякую Євгену! Маю специфічну роботу, пов'язану з різкою зміною кліматичних умов та пересушеним повітрям, і Євген дав відповіді на безліч моїх питань з цього приводу. Також лікар постійно був на зв'язку, уточнював, як самопочуття, давав рекомендації онлайн. Професіонал своєї справи. Рекомендую!

Катерина Кудлач (Відгук пацієнта з гугл карт)

Звернувся до лікаря-отоларинголога Фляк Євгена у вихідний день з болем у вусі. Лікар уважно оглянув, детально пояснив причину, надав кваліфіковану допомогу та призначив лікування. Євген залишається на зв'язку навіть після закінчення лікування. Дякую за людяність та професіоналізм. Рекомендую.

Василь (Відгук пацієнта з гугл карт)

Дякую долі за зустріч з лікарем . Радію що є такі талановиті ,чуйні,людяні молоді 🙂 лікарі .Чуйний персонал .Все приладдя стерильне .Рекомендую .

Наталія (Відгук пацієнта з гугл карт)

Після відпочинку на морі отримав неприємний, лоскітливо-тошнотний дискомфорт у правому вусі. Моя маман казала: ``Давай запхаємо тобі у вухо трубочку і підпалимо це, все як рукою зніме``. Я банльно пошукав в гуглі і знашов Євгена Фляка. Записався на прийом, прийшов і через 30 хв моя напасть минула. Все було круто, технологічно та професійно. Почистили оба вуха, витягнули такі немалі корки. Я собі пригадав Гонконг в той момент, будучи в їх парних саунах, звернув увагу, що разом із послугами всіляких скрайбувань, масажів, велика кількість відвідувачів корстувалася послугами ``чістільщиків вух``, для мене це було чуток дико, багато чого було дико. Загалом, всім рекомендую час від часу навідуватися до Євгена, адже всі ми час від часу ватними паличками балуємося )))

Олександр (Відгук пацієнта з гугл карт)

Звернулась до лікаря Євгена Фляка з нестерпним болем в горлі ,вже за кілька годин був здійснений прийом вживу, проведена діагностика та оперативно встановлений діагноз: Гострий риносинусит, Гострий Ларингіт та Гострий фарингіт . Отримала всі рекомендації щодо лікування ті чітке пояснення діагнозу .Лікар до повного виздоровлення був на зв'язку ,щодня уточнював про самопочуття , давав вказівки щодо подальшого лікування та кілька разів проводив профілактичні огляди ! Щиро дякую за грамотну постановку діагнозу та рекомендації щодо лікування ,терпеливість до не зовсім чемного пацієнта ,турботу та приємне спілкування! З повагою , та найкращими рекомендаціями - Соломія Яців !

Соломія (Відгук пацієнта з гугл карт)

Привіз собі з відпочинку гарний подарунок у вигляді запалення середнього та завнішнього вуха.. на щастя одразу потрапив до Євгена) Наступного ж дня ситуація покращилась в рази. Дуже чітко і зрозуміло пояснює, завжди на зв'язку, рекомендую всім!!!

Ростислав (Відгук пацієнта з гугл карт)

Доброго дня усім!!! Якщо вам потрібен компетентний лор то вам до Євгена Михайловича!!!Я отримала надзвичайно професійну консультацію і сучасний огляд на сучасних пристроях якого ще мені ніхто не проводив!!! Безмежно вдячна йому за правильний діагноз!!!! Дякую вам щиро лікарю!!! Рекомендую всім !!!!

Руслана (Відгук пацієнта з гугл карт)

Неодноразово звертався до Євгена Михайловича з різними несправностями своїх вухо-горло-носових систем. Щоразу отримував інформативну, якісну та безпечну допомогу. Влучна, професійна діагностика, доступні пояснення процесів та ефективне лікування робить досвід з Євгеном Михайловичем приємним, бажаним і саме таким, що вирішує отоларингологічні негаразди ``як має бути``. Щиро дякую за те, що лікуєте, Євгене Михайловичу.

Відгук пацієнта з гугл карт

Зверталися на огляд до лікаря Євгена Фляка,лікар-професіонал.Надалі будемо проходити обстеження тільки у нього.Хочу висловити Вам щиру подяку за ваш позитив,рекомендації та професіоналізм

Наталія (Відгук пацієнта з гугл карт)

До пана Євгена звернулась з відчуттям закладеності у вусі, лікар все уважно оглянув, поставив діагноз, детально пояснив в чому проблема і причини винекнення. Напевне, вперше в житті вийшла від лікаря і розуміла чітко в чому проблема)) Дуже рекомендую цього лікаря за його уважний і професійний підхід до лікування. А ще великим плюсом є сучасне обладннання в клініці.

Анна (Відгук пацієнта з гугл карт)

Після дайвінгу в Єгипті з'явились проблеми з вухами, заклало одне вухо. Звернувся до Євгена Михайловича. Виявився двобічний отит. За допомогою сучасної техніки можна було побачити всі проблеми на моніторі. Після лікування все стало добре. Лікар все детально пояснює. Повністю задоволений роботою Євгена Михайловича. Рекомендую!

Віталій (Відгук пацієнта з гугл-карт)

Тиждень тому звернулася до лікаря ЛОРа із сильнми болем у вухах, дискофортом, шумом та відчуттям хрускоту всередині вух. Лікар Фляк Євген Михайлович уважно вислухав усі мої скарги на самопочуття, задав всі необхідні запитання для більш чіткої та ясної картини стосовно мого здоров'я в цілому. Провів якісне обстеження надсучасним обладнанням та встановив діагноз - двобічний туботит та секреторний отит. Професійно та доступно пояснив мені причину даної хвороби та назначив мені правильне лікування. Вже через два дні виконання рекомендацій лікаря я відчула значне полегшення, а через тиждень на повторному огляді слідів даного запалення вже не було, в чому я мала змогу особисто перконатися, перглянувши знімки уражених ділянок ДО та ПІСЛЯ. Дуже дякую лікареві та з впевненістю рекомендую!

Марія (Відгук пацієнта з гугл-карт)

Прийшла на консультацію до Євгена Михайловича, з проблемою тонзиліту та збільшених мигдаликів. Кожного разу коли ходила до лікаря отоларинголога дуже хвилювалася та боялася огляду горла, але після консультації у Євгена Михайловича всі страхи перед оглядом у лікаря отоларинголога пропали та залишилися тільки позитивні емоції. Лікар надзвичайно делікатний, ввічливий, усміхнений та знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також дуже уважний. Ясно та чітко пояснив мені мою проблему та запропонував рішення. Справжній професіонал своєї справи! Всім дуже рекомендую!!!

Оксана (Відгук пацієнта з гугл-карт)

Звернулася до отоларинголога Євгена Михайловича за консультацією, після проведення послуги була приємно вражена, лікар є профісіоналом своєї справи, видно що людина любить свою роботу, надзвичайно уважний та відповідальний, інформація під час консультації була чіткою та зрозумілою, отримала значно більше ніж розраховувала, Євген не залишає пацієнтів на одинці зі своїми проблемами, завжди підтримує звязок та надає рекомендації онлайн, неможливо було також не помітити сервісу , інструменти чисті та дезінфіковані. Щиро дякую за Вашу роботу!

Тетяна (Відгук пацієнта з гугл-карт)

Мала нагоду потрапити на прийом до Євгена Михайловича, дуже ввічливий і хороший спеціаліст, уважний до пацієнта. Кожен свій крок на огляді він пояснював, тому не виникло жодного дискомфорту під час прийому, доступно окреслив мою проблему і запропонував рішення) Тому, для тих, хто в пошуках дійсно хорошого, прогресивного лікаря - щиро рекомендую!

Наталія (Відгук пацієнта з гугл-карт)

Дякую лікарю за професіоналізм. Євген Михайлович допоміг не боятися, почуватися впевненно. Професіонал із великої букви. Усе на найвищому рівні: спілкування, подача інформації, успішно зроблена робота та підтримка після. Рекомендую Євгена Михайловича.

Віктор (Відгук пацієнта з гугл-карт)