Dr. Yevhen Fliak

Відгуки ЛОР Львів

Особисто для мене, відгуки моїх пацієнтів, як для дорослого та дитячого ЛОРа у Львові - це не просто слова, а мотивація для більшої праці та освоєння нових горизонтів. Вдячний вам за довіру, та за те, що обираєте мене. Будьте здорові, бережіть себе та своїх близьких!

З повагою, ваш лікар-отоларинголог Євген Фляк!
На цій сторінці зібрано відгуки моїх пацієнтів з гугл-карт, фейсбук сторінки, форм сайту.
Звернулася до отоларинголога Євгена Михайловича за консультацією, після проведення послуги була приємно вражена, лікар є профісіоналом своєї справи, видно що людина любить свою роботу, надзвичайно уважний та відповідальний, інформація під час консультації була чіткою та зрозумілою, отримала значно більше ніж розраховувала, Євген не залишає пацієнтів на одинці зі своїми проблемами, завжди підтримує звязок та надає рекомендації онлайн, неможливо було також не помітити сервісу , інструменти чисті та дезінфіковані.
Щиро дякую за Вашу роботу!
Тетяна
Відгук пацієнта з гугл-карт
Мала нагоду потрапити на прийом до Євгена Михайловича, дуже ввічливий і хороший спеціаліст, уважний до пацієнта. Кожен свій крок на огляді він пояснював, тому не виникло жодного дискомфорту під час прийому, доступно окреслив мою проблему і запропонував рішення)
Тому, для тих, хто в пошуках дійсно хорошого, прогресивного лікаря - щиро рекомендую!
Наталія
Відгук пацієнта з гугл-карт
Дякую лікарю за професіоналізм. Євген Михайлович допоміг не боятися, почуватися впевненно. Професіонал із великої букви. Усе на найвищому рівні: спілкування, подача інформації, успішно зроблена робота та підтримка після. Рекомендую Євгена Михайловича.
Віктор
Відгук пацієнта з гугл-карт
Добрий день! Хочу поділитися своїм враженням стосовно чудового лікаря – отоларинголога Євгена Михайловича. Недавно мені довелося звернутися до нього з болем у вусі. Під час візиту лікар встановив мені правильний діагноз – правосторонній секреторний отит, надав фахову консультацію і призначив хороше та якісне лікування, після якого мені стало краще.
Хочу всім порекомендувати цього лікаря, бо він – справжній професіонал, уважно та відповідально відноситься до своїх пацієнтів.
Ольга
Відгук пацієнта з гугл-карт
Зверталась до ЛОРа Євгена Фляка з проблемою зниження слуху. Вдячна лікарю за хорошу консультацію та призначення правильного лікування. Однозначно рекомендую!
Олена
Відгук пацієнта з гугл-карт
Щиро вдячна, лікарю Євгену Михайловичу, за професіоналізм, велику майстерність, турботу та підтримку! Неймовірно талановитий лікар, який чудово виконує свою роботу та дбає про пацієнтів.
Безмежно Вам вдячна. Більше б таких спеціалістів як Ви. Дякую Вам за ваші золоті руки. Бажаю бути на висоті з повагою Женя ❤️
Рекомендую
Євгенія
Відгук пацієнта з гугл карт
Прийшла на консультацію до Євгена Михайловича, з проблемою тонзиліту та збільшених мигдаликів. Кожного разу коли ходила до лікаря отоларинголога дуже хвилювалася та боялася огляду горла, але після консультації у Євгена Михайловича всі страхи перед оглядом у лікаря отоларинголога пропали та залишилися тільки позитивні емоції. Лікар надзвичайно делікатний, ввічливий, усміхнений та знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також дуже уважний. Ясно та чітко пояснив мені мою проблему та запропонував рішення. Справжній професіонал своєї справи!
Всім дуже рекомендую!!!
Оксана
Відгук пацієнта з гугл-карт
Вдячний персоналу, все на високому рівні, окрема подяка лікарю-отоларингологу Євгену Фляку за якісний прийом, конструктивний і пізнавальний діалог. Рекомендую
Павло
Відгук пацієнта з гугл-карт
Професіонал високого рівня! Цікаво, якісно, детально, про все що може стосуватись проф. напрямку діяльності, з порадами, та дуже чуйним ставленням до клієнта-пацієнта. Дякую! Та однозначно рекомендую
Сергій
Відгук пацієнта з сторінки Фейсбук
Дуже хороше враження залишилось після діагностики у Євгенія . Сподобалось все, і людське ставлення і підхід, а також чіткі рекомендації, які надав після огляду. Дякую йому .
Рекомендую!
Олексій
Відгук пацієнта з сторінки Фейсбук
Дякую доктору Фляк Євгену Михайловичу за правильне лікування моєї хвороби і уважне ставлення до пацієнтів. Дуже задоволена. Побільше б таких професіоналів. Раджу всім звертатися.
Марія
Відгук пацієнта з гугл-карт
Чудовий лікар, професійний знавець своєї справи. Дуже вдячна йому за допомогу. Однозначно рекомендую!
Анжела
Відгук пацієнта з сторінки Фейсбук
Лікар, який детально розписав та простими словами пояснив тактику лікування. Дякую! Однозначно рекомендую)
Мар'яна
Відгук пацієнта з сторінки Фейсбук
Тиждень тому звернулася до лікаря ЛОРа із сильнми болем у вухах, дискофортом, шумом та відчуттям хрускоту всередині вух. Лікар Фляк Євген Михайлович уважно вислухав усі мої скарги на самопочуття, задав всі необхідні запитання для більш чіткої та ясної картини стосовно мого здоров'я в цілому. Провів якісне обстеження надсучасним обладнанням та встановив діагноз - двобічний туботит та секреторний отит. Професійно та доступно пояснив мені причину даної хвороби та назначив мені правильне лікування. Вже через два дні виконання рекомендацій лікаря я відчула значне полегшення, а через тиждень на повторному огляді слідів даного запалення вже не було, в чому я мала змогу особисто перконатися, перглянувши знімки уражених ділянок ДО та ПІСЛЯ. Дуже дякую лікареві та з впевненістю рекомендую!
Марія
Відгук пацієнта з гугл-карт
Хороша клініка ,кваліфіковані лікарі, приємний персонал . Особливо хочу похвалити лора Євгена Михайловича, який мені допоміг.
Софія
Відгук пацієнта з гугл-карт
Ввічливий персонал, не одноразово зверталася в Дельта Мед. Не до порівняння з державними клініками. Обслуговування супер. Лікарі прекрасні спеціалісти. Лор Євген Михайлович, лікар який знає свою справу. Рекомендую.
Іванна
Відгук пацієнта з гугл-карт
Звернувся до Євгена Михайловича з відчуттям постійного дискомфорту та болю в горлі. Декілька процедур і мої проблеми, які тривали близько року зникли. Щиро рекомендую!!!
Назар
Відгук пацієнта з форми сайту
Клініка та надання послуг на найвищому рівні. Вдячний за кваліфікований та уважний підхід до лікування лору Євгену Фляку. Візит залишив не тільки позитивне враження, але й видався дуже пізнавальним!
Дмитро
Відгук пацієнта з гугл-карт
Прекрасна клініка, приємна атмосфера та хороші умови.Приємно вражена роботою лікаря Фляка Євгена, не тільки фахівець своєї справи, але й приємний співрозмовник
Надія
Відгук пацієнта з гугл-карт
Чудовий сервіс. Євген Фляк чудово знає свою роботу.
Максим
Відгук пацієнта з гугл-карт
Дуже задоволена лікуванням у цій клініці. Фляк Євген Михайлович найкращий!!!! Рекомендую♥️
Галина
Відгук пацієнта з гугл-карт
Після дайвінгу в Єгипті з'явились проблеми з вухами, заклало одне вухо. Звернувся до Євгена Михайловича. Виявився двобічний отит. За допомогою сучасної техніки можна було побачити всі проблеми на моніторі. Після лікування все стало добре. Лікар все детально пояснює. Повністю задоволений роботою Євгена Михайловича. Рекомендую!
Віталій
Відгук пацієнта з гугл-карт
Лікар професіонал, дуже уважний. Має сучасне обладнання для діагностики, що дуже важливо для вірного діагнозу. Євген Михайлович тепер наш сімейний лор. Дякуємо.
Дарина
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже професійний і ввічливий лікар. Звернувся зі збільшеним лімфовузлом, пан Євген швидко і якісно оглянув, дав рекомендації, сподобалось, що лікар детально і цікаво пояснював як і мої симптоми так і свої дії.
Назар
Відгук пацієнта з гугл-карт
Рекомендую лікара Євгена Михайловича, дуже акуратний, не було дискомфорту, професійний підхід до пацієнтів, інформативно все пояснює, всі матеріали стерильні 👍🏻
Кароліна
Відгук пацієнта з гугл карт
чудовий лікар, дякуючи Євгену Михайловичу, я тепер не так боюся отоларингологів))
прекрасне обслуговування, докладно все пояснює і заспокоює, дуже делікатний
тепер тільки до нього)
Анна
Відгук пацієнта з гугл карт
Лечила двусторонний буллезный отит у Евгения. Могу рекомендовать этого доктора. В кабинете хорошее оборудование, доктор все подробно и доступно объясняет, все манипуляции выполнялись уверенно, но осторожно, можно было получить консультацию между визитами при необходимости.
Катерина
Відгук пацієнта з гугл карт
Чудовий лікар!!! Всім будемо його рекомендувати!!!
Наталя
Відгук пацієнта з гугл карт
Євген Михайлович -професійний лікар, уважний, ввічливий. Дуже вдячна за консультацію. Рекомендую!
Міла
Відгук пацієнта з гугл карт
Чудовий професіонал і хороша людина, всім рекомендую. Великий плюс це те, що лікар весь час на зв'язку і не залишить вас із хворобою насамоті!)
Михайло
Відгук пацієнта з гугл карт
До пана Євгена звернулась з відчуттям закладеності у вусі, лікар все уважно оглянув, поставив діагноз, детально пояснив в чому проблема і причини винекнення. Напевне, вперше в житті вийшла від лікаря і розуміла чітко в чому проблема)) Дуже рекомендую цього лікаря за його уважний і професійний підхід до лікування. А ще великим плюсом є сучасне обладннання в клініці.
Анна
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже приємна людина та професіонал у своїй справі .
Віктор
Відгук пацієнта з гугл карт
Хочу відзначити уважний та сучасний підхід лікаря, детальне роз'яснення проблеми та коментування всіх кроків обстеження.
Дякую!
Равіде
Відгук пацієнта з гугл карт
Зверталися на огляд до лікаря Євгена Фляка,лікар-професіонал.Надалі будемо проходити обстеження тільки у нього.Хочу висловити Вам щиру подяку за ваш позитив,рекомендації та професіоналізм
Наталія
Відгук пацієнта з гугл карт
Неодноразово звертався до Євгена Михайловича з різними несправностями своїх вухо-горло-носових систем. Щоразу отримував інформативну, якісну та безпечну допомогу. Влучна, професійна діагностика, доступні пояснення процесів та ефективне лікування робить досвід з Євгеном Михайловичем приємним, бажаним і саме таким, що вирішує отоларингологічні негаразди "як має бути".
Щиро дякую за те, що лікуєте, Євгене Михайловичу.
Відгук пацієнта з гугл карт
Really professional doctor, quickly helped me with my ear problems, was very attentive and created really positive and safe environment. Definitely recommend.
Jakob Dahl
Відгук пацієнта з гугл карт
Доброго дня усім!!! Якщо вам потрібен компетентний лор то вам до Євгена Михайловича!!!Я отримала надзвичайно професійну консультацію і сучасний огляд на сучасних пристроях якого ще мені ніхто не проводив!!! Безмежно вдячна йому за правильний діагноз!!!!
Дякую вам щиро лікарю!!!
Рекомендую всім !!!!
Руслана
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже приємний колектив. Дуже вдячний Євгену за лікування.
Богдан
Відгук пацієнта з гугл карт
Спасибо доктору за высокий профессионализм, компетентность, внимательное отношение к пациенту и желание оказать максимальную помощь. Это очень ценно!
Катерина
Відгук пацієнта з гугл карт
Все сподобалось. Гарний спеціаліст. Можу рекомендувати. Будемо тепер якщо що, всієї сім'єю лікуватись!
Юлія
Відгук пацієнта з гугл карт
Привіз собі з відпочинку гарний подарунок у вигляді запалення середнього та завнішнього вуха.. на щастя одразу потрапив до Євгена) Наступного ж дня ситуація покращилась в рази.
Дуже чітко і зрозуміло пояснює, завжди на зв'язку, рекомендую всім!!!
Ростислав
Відгук пацієнта з гугл карт
Щиро дякую лікарю за професійно надану допомогу, людяність та добре серце! Рекомендую!!!
Ірина
Відгук пацієнта з гугл карт
Щиро вдячний лікарю Фляку за доступну консультацію, вдале лікування та швидку комунікацію)
Михайло
Відгук пацієнта з гугл карт
Звернулась до лікаря Євгена Фляка з нестерпним болем в горлі ,вже за кілька годин був здійснений прийом вживу, проведена діагностика та оперативно встановлений діагноз: Гострий риносинусит, Гострий Ларингіт та Гострий фарингіт .
Отримала всі рекомендації щодо лікування ті чітке пояснення діагнозу .Лікар до повного виздоровлення був на зв'язку ,щодня уточнював про самопочуття , давав вказівки щодо подальшого лікування та кілька разів проводив профілактичні огляди !
Щиро дякую за грамотну постановку діагнозу та рекомендації щодо лікування ,терпеливість до не зовсім чемного пацієнта ,турботу та приємне спілкування!
З повагою , та найкращими рекомендаціями - Соломія Яців !
Соломія
Відгук пацієнта з гугл карт
Хочу залишити відгук про лікаря Євгена Фляка. Професіонал своєї справи. Розумний, компетентний, ввічливий, вміє підтримати пацієнта і водночас майстерно виконати свою роботу!! Дякую!
Галина
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже вдячна за консультацію! Все пройшло добре і супер інформативно,я отримала розгорнуті відповіді на запитання та рекомендації. Лікар Євген Фляк позитивний та знає, як знайти підхід до пацієнта. Щиро рекомендую!:)
Діана
Відгук пацієнта з гугл карт
Після відпочинку на морі отримав неприємний, лоскітливо-тошнотний дискомфорт у правому вусі.
Моя маман казала: "Давай запхаємо тобі у вухо трубочку і підпалимо це, все як рукою зніме". Я банльно пошукав в гуглі і знашов Євгена Фляка.
Записався на прийом, прийшов і через 30 хв моя напасть минула. Все було круто, технологічно та професійно. Почистили оба вуха, витягнули такі немалі корки. Я собі пригадав Гонконг в той момент, будучи в їх парних саунах, звернув увагу, що разом із послугами всіляких скрайбувань, масажів, велика кількість відвідувачів корстувалася послугами "чістільщиків вух", для мене це було чуток дико, багато чого було дико.
Загалом, всім рекомендую час від часу навідуватися до Євгена, адже всі ми час від часу ватними паличками балуємося )))
Олександр
Відгук пацієнта з гугл карт
Були на прийомі з сином у лора Євгена Фляка, хочемо подякувати за професіоналізм, підхід до дитини, роз'яснення огляду і лікування.Все чудово! Тепер син точно не буде боятися ходити до лора😄Побільше б таких лікарів!!!
Іванна
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже приємний лікар, все дуже цікаво розказав і пояснив. Огляд був зовсім зовсім безболісний.
Відгук пацієнта з гугл карт
Хочу сказати "велике спасибі "Ви майстер своєї справи ,справжній фахівець.Медицина - побудована на довірі ,тому я Вам довіряю ,дякую !
Оксана
Відгук пацієнта з гугл карт
Дякую долі за зустріч з лікарем . Радію що є такі талановиті ,чуйні,людяні молоді :) лікарі .Чуйний персонал .Все приладдя стерильне .Рекомендую .
Наталія
Відгук пацієнта з гугл карт
Звернувся до лікаря-отоларинголога Фляк Євгена у вихідний день з болем у вусі. Лікар уважно оглянув, детально пояснив причину, надав кваліфіковану допомогу та призначив лікування. Євген залишається на зв'язку навіть після закінчення лікування. Дякую за людяність та професіоналізм. Рекомендую.
Василь
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже хороший лікар, всім рекомендую! Мені повезло, що саме до нього звернулась!
Вікторія
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже класний лікар.
Сподобався процес взаємодії, а саме зрозуміле пояснення що не так і що з цим можна робити і головне на що звертати увагу у майбутньому.
Олег
Відгук пацієнта з гугл карт
Чудовий лікар! Була вдруге на прийомі, вже одужала. За що велике дякую Євгену! Маю специфічну роботу, пов'язану з різкою зміною кліматичних умов та пересушеним повітрям, і Євген дав відповіді на безліч моїх питань з цього приводу. Також лікар постійно був на зв'язку, уточнював, як самопочуття, давав рекомендації онлайн. Професіонал своєї справи. Рекомендую!
Катерина Кудлач
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже професійний та кваліфікований лікар. Знаходить підхід до пацієнта та орієнтований на результат. З легкістю використовує сучасне обладнання та сучасні практики в діагностиці та лікуванні.
Денис
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже дякую за швидке і правильне лікування!Лікар діагноз поставив при первинному обстеженні, детально пояснив,що зі мною,одразу призначив лікування,яке дало результати.
Уляна
Відгук пацієнта з гугл карт
Євген чудовий спеціаліст, рекомендую!
Володимир
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже хороший лікар. Прийшла з сильним болем у вусі, за 3 дні все як рукою зняло. Лікар дуже розумний, все зроміло пояснює, підтримує зв'язок і консультує на протязі всього лікування, одразу видно що любить свою роботу і поважає пацієнтів. Залишились лише хороші враження. Якщо буду хворіти, прийду на лікування точно до пана Євгена. Дуже дякую за професійність і ефективне лікування!
Уляна
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже-дуже хороший лікар. Про діагнози писати не буду, скажу тільки, що спеціаліст супер!!! Все пояснить, все компетентно і зрозуміло.
Тетяна
Відгук пацієнта з гугл карт
Євген Михайлович проводив моєму чоловікові операцію по видаленню поліпів в носі на сучасному обладнанні за допомогою лазера.Результати перевершили всі очікування.Ми раді,що звернулися до такого прекрасного фахівця.Євген Михайлович дуже талановитий лікар-отоларинголог.Він уважно та відповідально відноситься до своїх пацієнтів.Дуже Вам дякуємо,Лікарю!!!
Ольга
Відгук пацієнта з гугл карт
Найкращий лікар в якого була на прийомі. Усім рекомендую)
Катерина
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже дякую лікарю за допомогу!
Євген Михайлович є висококласний лікар. Мало хто так професійно і віддано підходить до своєї роботи, як він.
Мені дуже сподобалася комунікація з ним і те, скільки він уваги приділив моїй проблемі.
Рекомендую!
Микола
Відгук пацієнта з гугл карт
Сьогодні була на повторному прийомі у Євгена. Тільки найкращі враження від спілкування і професійності лікаря. В перший прийом лікар точно поставив діагноз і назначив лікування, яке допомогло. Вся перша процедура супроводжувалась коментарями лікаря і пройшла з найменшим дискомфортом. Повторний візит підтвердив правильність лікування і Євген дав рекомендації як в майбутньому не допустити проблеми. Величезне дякую лікарю. Тепер в нас є свій ЛОР лікар)))
Зореслава
Відгук пацієнта з гугл карт
П. Євген надзвичайно компетентний в своїй справі. Мав великі проблеми з горлом які тягнулись ще з дитинства, допоки не звернувся до п. Євгена. Після першого огляду, лікар все детально пояснив і призначив курс лікування, після закінчення якого, на повторному огляді проблем які були раніше не було виявлено. Вдячний і дуже рекомендую всім, кому потрібний справжній лікар отоларинголог.
Олег
Відгук пацієнта з гугл карт
Оперативно записав на прийом. Євген пояснював кожну свою дію і допоміг справитись з проблемою. Рекомендую як спеціаліста своєї справи.
Оксана
Відгук пацієнта з гугл карт
Недавно проходив консультацію в пана Євгена та був надзвичайно здивований великим досвідом та експертизою лікаря.
Мені дуже приємно що в нас є лікарі-професіонали які справді знають свою справу і головне, люблять її. З радістю рекомендую пана Євгена!
Джек
Відгук пацієнта з гугл карт
Чудовий лікар. Уважний та обережний при проведенні процедур. Прийомом задоволений.
Андрій
Відгук пацієнта з гугл карт
Не помилився коли звернувся до лікаря Євгена. Хороший спеціаліст. Рекомендую!
Михайло
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже кваліфікований і позитивний лікар, знайшов підхід до дитини, все детально пояснив, сучасне обладнання! Рекомендую п.Євгена, особливо тим батькам, діти яких бояться лікарів😉
Маряна
Відгук пацієнта з гугл карт
Дуже дякую пану Євгену за доромогу та лікування! Лікар-професіонал, який дуже ретельно і на відмінно виконав професійні обов'язки і допоміг мені повністю вилікувати проблемні вухо та ніс, які страждали через ковід.
Візит до цього лікаря забезпечить усім не тільки вирішення проблем зі здоров'ям, але і хороший настрій гарантовано! P.s Пане Євгене, фраза "Кешбеку не буде, не хвилюйтеся" мені особливо підняла настрій =)))))) Обов'язково рекомендуватиму всім своїм знайомим цього лікаря!
Анна
Відгук пацієнта з гугл карт
Євген вміє пояснювати складні речі зрозумілою мовою. Під час прийому кожну свою дію коментує, щоб пацієнт знав чого чекати від процедури наперед та не хвилювався. Після прийому ще кілька днів знаходиться на зв'язку для контролю перебігу хвороби.
Відгук пацієнта з гугл карт
Євген вміє пояснювати складні речі зрозумілою мовою. Під час прийому кожну свою дію коментує, щоб пацієнт знав чого чекати від процедури наперед та не хвилювався. Після прийому ще кілька днів знаходиться на зв'язку для контролю перебігу хвороби.
Наталя
Відгук пацієнта з гугл карт
Ходили на консультацію стосовно отиту і сірчаної пробки. Прийняли вчасно, по запису. Лікар дуже уважний, не спішив, все розпитав і детально оглянув і вухо і ніс і горло, видалив сірчану пробку. Після огляду пояснив хід лікування. Сучасне обладнання і гарний кабінет. Для бабусі навіть зробили знижку :)
Ольга
Відгук пацієнта з гугл карт
Хочу зауважити! Цей лікар підходить тим хто хоче бути здоровим! Дуже дякую Євгену за лікування і надважливі рекомендації. Всім рекомендую на 100%.
Андрій
Відгук пацієнта з гугл карт
Не помилився, коли звернувся до Євгена Михайловича! Я дізнався свій діагноз, призначили дієве лікування, все пояснили-роз'яснили та дали відповіді на мої питання. Мені сподобалося сучасне обладнання та професіоналізм лікаря. Рекомендую всім 🤗
Павло
Відгук пацієнта з гугл карт
Однозначно рекомендую! Лікар дуже чітко пояснює діагноз, провів обстеження, виписав правильне лікування і горло швидко відновилось.
Богдан
Відгук пацієнта з гугл карт
Зв'язатись з лікарем
Close
Контакти
Доброго дня! Напишіть мені або зателефонуйте, якщо у вас з'явились запитання.
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Phone