Dr. Yevhen Fliak

Діагностика захворювань ЛОР-органів

Діагностика гострих та хронічних захворювань вуха, горла, носа за допомогою медичного інструментарію, ендоскопічного обладнання та мікробіологічних досліджень.

Огляд ЛОРа

Діагностика ЛОР-органів - це комплекс заходів, який спрямований на встановлення причини виникнення захворювання, визначення патологічного збудника, вибір оптимальної схеми лікування та контроль процесу, що включає в себе методи класичної діагностика за допомогою отоларингологічних інструментів, а також застосування спеціального високотехнологічного обладнання.

Для огляду ЛОР-органів, використовується медичне світло, яке має правильний спектр та дозволяє оглянути структури вуха, горла, носа.Знаходиться на голові у лікаря, що дозволяє сфокусувати промінь світла під час огляду в потрібному напрямку.
Використовую медичне освітлення від Американського виробника "Riester"

Огляд структур вуха - отоскопія

Проводяться за допомогою стерильних або одноразових ЛОР-інструментів, що є різних розмірів, форм та підбираються індивідуально під кожну людину.

Отоскопія - це огляд слухового каналу та барабанної перетинки. Метод полягає у введенні вушної воронки у слуховий канал, що дозволяє оцінити прохідність слухового каналу, наявність отиту, патологічних утворень, виділень, цілісність та структуру барабанної перетинки.

У деяких випадках, для кращої візуалізації структур вуха використовується - отоскоп (спеціальний прилад з вмонтованим в нього світлом та збільшувальною лінзою).

Огляд носа - риноскопія

Риноскопія - це огляд порожнини носа, що здійснюється за допомогою носових дзеркал, які підбираються індивідуально до анатомічних особливостей людини. Даний метод дозволяє оцінити слизову оболонку носа на наявність запальних змін, переділку носа (ступінь викривлення), носові раковини, візуалізувати патологічні новоутворення (пухлини, поліпи) та оцінити виділення з носа.

Огляд порожнини рота та глотки

Орофарингоскопія - це метод діагностики, що полягає у візуальному огляді порожнини рота (зуби, піднебіння, язик), глотки та піднебінних мигдаликів. Виконується за допомогою медичного шпателя та дозволяє оцінити слизову оболонку, наявність патологічних утворень, стан та структуру ротової порожнини, задньої стінки глотки, піднебінних мигдаликів.
Огляд порожнини рота та глотки з використанням одноразового медичного шпателя

Ендосопія вуха, горла, носа

Ендоскопія ЛОР-органів - це сучасний, високоінформативний та абсолютно безпечний метод діагностики, що дозволяє детально оглянути структури вуха, горла, носа в цифровому режимі, а весь огляд вивести на монітор та зберегти.

Виконується обстеження за допомогою ендоскопічної камери та ендоскопа, а отримане у високій якості зображення з багаторазовим збільшенням передається на монітор. Ендоскоп - це оптичний прилад, який має вигляд тоненької трубки (діаметр ендоскопа декілька міліметрів), оснащений яскравим джерелом світла, має різні кути огляду, що дозволяє провести інформативний огляд важкодоступних зон ЛОР-органів. Детальніше
На фото ендоскоп з кутом огляду 0 градусів

Ларингоскопія гортані

Ендоскопічна ларингоскопія - це найбільш інформативний метод огляду гортані та голосових зв'язок. Дана методика є цілком безпечна, легко переноситься пацієнтами та має велику кількість переваг від традиційного огляду гортанним дзеркалом, адже дозволяє детально оглянути всі структури гортані, весь процес документується (відео), що забезпечує відтворення огляду через будь-який проміжок часу та дає можливість спостерігати за процесом лікування у динаміці.

За допомогою ларингоскопії оцінюємо: стан слизової оболонки всіх відділів гортані, тонус голосових зв'язок, характер змикання голосових зв'язок, оцінюємо форму голосової щілини під час фонації та дихання, форму, симетричність надгортанника, оцінюємо стан під голосового апарату та початкових відділів трахеї. Детальніше
Огляд гортані проводиться гнучким ендоскопом, що має змінний кут огляду.
Зв'язатись з лікарем
Close
Контакти
Доброго дня! Напишіть мені або зателефонуйте, якщо у вас з'явились запитання.
Telegram
WhatsApp
Viber
Messenger
Phone